MASMBG22CA
Microchip Technology
494-MASMBG22CA
MASMBG22CA
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 22V 5% 600W bi
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
42 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
22 V
SMD/SMT
35.5 V
24.4 V
SMBG (DO-215AA)
16.9 A
600 W
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 22 V
Pd – strata mocy: 1.38 W