ATXMEGA32C3-MH
Microchip Technology
556-ATXMEGA32C3-MH
ATXMEGA32C3-MH
Produc.:
Opis:
8-bit Microcontrollers - MCU 64 TQFP, IND TEMP GREEN, 1.6-3.6V
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 281
Stany magazynowe:
281 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
9 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 281 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Mikrokontrolery MCU 8-bitowe
RoHS:
AVR
32 kB
4 kB
VQFN-64
32 MHz
12 bit
34 I/O
1.6 V
3.6 V
SMD/SMT
8 bit/16 bit
- 40 C
+ 85 C
XMEGA C3
Tray
Analogowe napięcie zasilania: 1.6 V to 3.6 V
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Rodzaj danych RAM: SRAM
Wielkość danych ROM: 1 kB
Rodzaj danych ROM: EEPROM
Napięcie we/wy: 1.6 V to 3.6 V