ATMEGA16-16AI
Microchip Technology
556-ATMEGA16-16AI
ATMEGA16-16AI
Produc.:
Opis:
8-bit Microcontrollers - MCU AVR 16K FLASH 1K SRAM 512B EE
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Mikrokontrolery MCU 8-bitowe
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS: N
AVR
16 kB
1 kB
TQFP-44
16 MHz
32 I/O
4.5 V
5.5 V