AT29C040A-12PC
Microchip Technology
556-AT29C040A-12PC
AT29C040A-12PC
Produc.:
Opis:
NOR Flash 4M (512kx8)
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Pamięć Flash NOR
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS: N
Through Hole
PDIP-32
AT29C
4 Mbit
4.5 V
5.5 V
40 mA