APTGT50TL601G
Microchip Technology
494-APTGT50TL601G
APTGT50TL601G
Produc.:
Opis:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 16   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Moduły IGBT
RoHS:
IGBT Modules
3-Phase Inverter
600 V
1.5 V
80 A
600 nA
176 W
SP1-12
- 40 C
+ 100 C
Tube
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Maksymalne napięcie bramka–emiter : 20 V
Styl mocowania: Screw Mount
Rodzaj produktu: IGBT Modules
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: IGBTs
Technologia: Si
Jednostka masy: 80 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
IGBT Power Modules
Microchip IGBT Power Modules are a full range of IGBT power modules with different Trench and Field Stop generation offering optimized switching and conduction losses performance. Power module part numbers identify the type of IGBT employed. The Trench5 IGBT family complements Micochip's IGBT power module product offering and is the perfect replacement part for NPT IGBTs. Microchip SiC discrete and module products can be considered as alternative solutions for applications requiring switching frequencies above 20kHz.