APTCV60TLM45T3G
Microchip Technology
494-APTCV60TLM45T3G
APTCV60TLM45T3G
Produc.:
Opis:
MOSFET Modules PM-MOSFET-COOLMOS-SP3F
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 11   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
Microchip
Kategoria produktów: Moduły MOSFET
RoHS:
Si
Screw Mount
SP3F
N-Channel
600 V
49 A
45 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.1 V, 5 V
- 40 C
+ 125 C
250 W
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Czas zanikania: 45 ns, 40 ns
If – prąd przewodzenia diody: 60 A
Rodzaj produktu: MOSFET Modules
Czas narastania: 30 ns, 45 ns
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Discrete and Power Modules
Rodzaj: 3-Phase Inverter
Typowy czas opóźnienia wyłączenia: 100 ns, 200 ns
Typowy czas opóźnienia włączenia: 21 ns, 110 ns
Vf – Napięcie przewodzenia: 2.2 V
Vr – napięcie wsteczne: 600 V