APT30D120SG
Microchip Technology
494-APT30D120SG
APT30D120SG
Produc.:
Opis:
Rectifiers FRED D 1200 V 30 A TO-268
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Prostowniki
RoHS:
SMD/SMT
D3PAK-3
1.2 kV
60 A
Fast Recovery Rectifiers
Single
2.3 V
210 A