APT20SCD65K
Microchip Technology
494-APT20SCD65K
APT20SCD65K
Produc.:
Opis:
SiC Schottky Diodes Schottky Discrete RECTIFIER
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 82
Stany magazynowe:
82 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 82 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobny produkt
Microchip Technology MSC030SDA070K
Microchip Technology
SiC Schottky Diodes 700 V, 20 A SiC SBD
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody SCHOTTKY SIC
RoHS:
Through Hole
TO-220
Single
20 A
650 V
1.5 V
165 A
400 uA
- 55 C
+ 150 C
Tube
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Pd – strata mocy: 114 W
Rodzaj produktu: SiC Schottky Diodes
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vr – napięcie wsteczne: 650 V