APT14F100B
Microchip Technology
494-APT14F100B
APT14F100B
Produc.:
Opis:
MOSFETs FREDFET MOS 8 1000 V 14 A TO-247
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 517
Stany magazynowe:
1 517 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
1 kV
14 A
980 mOhms
- 30 V, 30 V
4 V
120 nC
- 55 C
+ 150 C
500 W