25LC320AX-E/ST
Microchip Technology
579-25LC320AX-E/ST
25LC320AX-E/ST
Produc.:
Opis:
EEPROM 32K 4KX8 2.5V SER EE EXT ROTATED PINOUT
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: EEPROM
RoHS:
32 kbit
SPI
5 MHz
4 k x 8
TSSOP-8
50 ns
2.5 V
5.5 V
SMD/SMT
200 Year
0 C
+ 70 C
25LC320A
Tube
Maksymalny odczyt aktywnego prądu: 5 mA
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Prąd roboczy zasilania: 5 mA
Napięcie robocze zasilania: 3.3 V, 5 V
Rodzaj produktu: EEPROM
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Memory & Data Storage
Prąd zasilania – max.: 5 mA