SR3200-TP
833-SR3200-TP
SR3200-TP
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 3A SCHOTTKY BARRIER
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Micro Commercial Components (MCC)
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
Through Hole
DO-201AD-2
Single
Si
3 A
200 V
900 mV