5KP54A-TP
833-5KP54A-TP
5KP54A-TP
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 5000W 54V UNI R-6
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Micro Commercial Components (MCC)
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
Ograniczenia dotyczące wysyłki
REACH - SVHC:
5 kW