SCE028XA2DP2B
Mallory Sonalert
539-SCE028XA2DP2B
SCE028XA2DP2B
Produc.:
Opis:
Buzzers & Audio Indicators - Industrial FAST DBL PULSE 16-28V, 2KHZ, XLOUD
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
1 tydzień Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Mallory Sonalert
Kategoria produktów: Brzęczyki i sygnalizatory dźwiękowe — przemysłowe
RoHS:
28 VAC
40 mA