SCE028SD2MP1B
Mallory Sonalert
539-SCE028SD2MP1B
SCE028SD2MP1B
Produc.:
Opis:
Buzzers & Audio Indicators - Industrial MED PULSE 16-28VDC, 2KHZ, SOFT
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
1 tydzień Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Mallory Sonalert
Kategoria produktów: Brzęczyki i sygnalizatory dźwiękowe — przemysłowe
RoHS:
28 V
40 mA