SCE028LA2DP2B
Mallory Sonalert
539-SCE028LA2DP2B
SCE028LA2DP2B
Produc.:
Opis:
Buzzers & Audio Indicators - Industrial FAST DBL PULSE 16-28V, 2KHZ, LOUD
Na stanie magazynowym: 2
Stany magazynowe:
2 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
1 tydzień Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Mallory Sonalert
Kategoria produktów: Brzęczyki i sygnalizatory dźwiękowe — przemysłowe
RoHS:
28 VAC
40 mA