JTC120-R-CSL
Mallory Sonalert
539-JTC120-R-CSL
JTC120-R-CSL
Produc.:
Opis:
Tower Lights - Assembled STACK LIGHT 90-120VAC RED
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2
Stany magazynowe:
2 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
3 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Mallory Sonalert
Kategoria produktów: Oświetlenie wieżowe — zmontowane
RoHS:
JTC
Red
Panel Mount
Wire
61.8 mm
120 VAC
Marka: Mallory Sonalert
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Długość: 68.3 mm
Opakowanie: Bulk
Produkt: Panel Mount Indicators
Rodzaj produktu: Tower Lights
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Industrial Lighting & Indicators
Rodzaj: Universal Stacklight With Sound
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
USHTS:
ECCN:
EAR99
JTC 60mm Universal Stacklights
Mallory Sonalert JTC 60mm Universal Stacklights offer state-of-the-art brilliant LEDs with sound or light options. These universal stacklights are colored transparent lenses with one to five stack options (Red, Yellow, Green, Blue, and White). The JTC stacklights feature a 12-inch pole or direct mount, omni-directional sound, and wire termination. These stacklights include four sound options: continuous, medium pulse, slow double pulse, and continuous tone for 5s, followed by a short pulse tone every 1s. The JTC stacklights come with a maximum 40mA sound current (with a sound-only option) and 60mA or less per stack LED current (with a light-only option). These universal stacklights operate at -25°C to 60°C temperature range and are CE, UL, and CUL approved.