LPC-20-350
MEAN WELL
709-LPC20-350
LPC-20-350
Produc.:
Opis:
LED Power Supplies 16.8W 48V 350mA
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
61
Oczekiwane: 29.07.2026
540
Oczekiwane: 14.08.2026
Średni czas produkcji:
14
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
MEAN WELL
Kategoria produktów: Zasilacze do oświetlenia LED
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
Constant Current (CC)
350 mA
9 VDC to 48 VDC
16.8 W
90 VAC to 264 VAC, 127 VDC to 370 VDC
Without Dimming
1 Output
Chassis Mount
118 mm (4.646 in)
35 mm (1.378 in)
26 mm (1.024 in)
Industrial
LPC-20
IP67
Marka: MEAN WELL
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Opakowanie: Bulk
Rodzaj produktu: LED Power Supplies
Wielkość opakowania producenta: 60
Podkategoria: Power Supplies
Jednostka masy: 220 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
KRHTS:
ECCN:
EAR99
CXA Solutions
LP Series LED Power Supplies
MEAN WELL LP Series LED Power Supplies are available in Constant Voltage (C.V.) and Constant Current (C.C.) models. These power supplies operate at wide input range 90VAC to 264VAC and offer a wide operating temperature range from -30°C to +70°C. The LP series LED drivers are available from 18W to 150W wattage options. These drivers come with an economical design and can withstand 300VAC surge input for 5 seconds (LPV/C - 20/35/60/100). MEAN WELL LP Series LED power supplies are suitable for economical LED lighting and moving sign applications.