DRT-960-48
709-DRT960-48
DRT-960-48
Produc.:
Opis:
Power Supplies - DIN Rail Mount 960W 48V 20A
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
MEAN WELL
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane na szynach DIN
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
3-Phase / Three Phase
960 W
340 VAC to 500 VAC
1 Output
48 VDC
20 A
Industrial
276 mm (10.866 in)
125.2 mm (4.929 in)
100 mm (3.937 in)