V20E300PL1B7
Littelfuse
576-V20E300PL1B7
V20E300PL1B7
Produc.:
Opis:
Varistors RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD FREE
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Kategoria produktów: Warystory
UltraMOV
Radial
300 VAC
385 VDC
423 V to 517 V
775 V
23 mm
10 kA
250 J
800 pF
- 55 C
+ 85 C
Bulk
Kraj pochodzenia: CN
Długość: 26.5 mm