V20E175AUTO2T
Littelfuse
576-V20E175AUTO2T
V20E175AUTO2T
Produc.:
Opis:
Varistors RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD FREE
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
19 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 2000   Wielokrotności: 500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Warystory
AUMOV
MOVs
PCB Mount
Radial
175 VAC
225 VDC
297 V
455 V
23 mm
10 kA
135 J
1400 pF
- 55 C
+ 85 C
AEC-Q200
Reel
Marka: Littelfuse
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wysokość: 26.5 mm
Odstępy między przewodami: 8.5 mm
Rodzaj produktu: Varistors
Wielkość opakowania producenta: 500
Podkategoria: Varistors
Nazwa handlowa: AUMOV
Rodzaj: Radial Lead
Szerokość: 5.6 mm