TPSMD18A
Littelfuse
576-TPSMD18A
TPSMD18A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3kW 18V AEC-Q101 5% Uni-Directional
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 875
Stany magazynowe:
1 875 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Littelfuse
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
REACH - SVHC:
Unidirectional
1 Channel
18 V
SMD/SMT
29.2 V
20 V
SMC (DO-214AB)
102.7 A
3 kW
30 kV
30 kV
- 65 C
+ 150 C
TPSMD
AEC-Q101
MouseReel
Marka: Littelfuse
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Pd – strata mocy: 6.5 W
Produkt: TVS Diodes
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf – Napięcie przewodzenia: 3.5 V