Q8012NH2TP
Littelfuse
576-Q8012NH2TP
Q8012NH2TP
Produc.:
Opis:
Triacs 800V 12A 10-10-10mA
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Triaki
RoHS:
REACH - SVHC:
QJ8012xHx
12 A
110 A, 120 A
800 V
10 uA
1.6 V
15 mA
1.3 V
10 mA