PSR033FL0700Z
Littelfuse
576-PSR033FL0700Z
PSR033FL0700Z
Produc.:
Opis:
Industrial & Electrical Fuses 700A 700V SIZE 33 Flush End Mtrc Thred
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
30 Termin wysyłki - 20 dzień/dni
Minimum: 3   Wielokrotności: 3
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
51 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Bezpieczniki przemysłowe i elektryczne
RoHS:
PSR
Specialty Fuses
700 A
700 VAC
Fast Blow
600 VDC