MBRF20150CT
Littelfuse
576-MBRF20150CT
MBRF20150CT
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 2x 10A 150V Rectifier
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 8000   Wielokrotności: 8000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
RoHS:
Schottky Rectifiers
Through Hole
TO-220-2
Dual Anode Common Cathode
Si
20 A
900 mV
150 A
1 mA
- 55 C
+ 175 C
MBR
Tube
Marka: Littelfuse
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rodzaj produktu: Schottky Diodes & Rectifiers
Wielkość opakowania producenta: 8000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vr – napięcie wsteczne: 150 V