GTCS35-601M-R05-2
Littelfuse
650-GTCS35-601M-R052
GTCS35-601M-R05-2
Produc.:
Opis:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 057
Stany magazynowe:
1 057 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Gazowy element wyładowczy – GTD / Lampa wyładowcza
RoHS:
GTCx3-R
5 kA
600 V
3 Electrode
SMD/SMT
Failsafe Not Protected
5 mm
7.6 mm