GTCS26-501M-R05-2
Littelfuse
650-GTCS26-501M-R052
GTCS26-501M-R05-2
Produc.:
Opis:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 750)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Gazowy element wyładowczy – GTD / Lampa wyładowcza
RoHS:
GTCx2-R
5 kA
500 V
2 Electrode
SMD/SMT
Failsafe Not Protected
6 mm
4.2 mm