GTCR37-421M-R10
Littelfuse
650-GTCR37-421M-R10
GTCR37-421M-R10
Produc.:
Opis:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Gazowy element wyładowczy – GTD / Lampa wyładowcza
RoHS:
GTCx3-R
10 kA
420 V
3 Electrode
Radial
Failsafe Not Protected
7.5 mm
11.5 mm
- 40 C
+ 90 C
Tray
Marka: Littelfuse
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Oporność izolacji: 10 GOhms
Styl mocowania: Through Hole
Rodzaj produktu: GDTs - Gas Discharge Tubes / Surge Arresters
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: GDTs - Gas Discharge Tubes
Technologia: Gas Discharge Tubes
Rodzaj: 3 Electrode Gas Discharge Tube
Nazwy umowne nr części: RF2914-000
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
Industrial Communication & Control
Littelfuse Industrial Communication and Control zapewnia ochronę dla transmisji RS-485 i Ethernet. Interfejs Idustrial RS-485 charakteryzuje się możliwością obsługi wielu portów, przepustowością 10 Mbps i transmisją na duże odległości 1500. Ethernet Industrial zapewnia transmisję na duże odległości 100 m, moc 30 W PoE+ i prędkość 1 Gbps. Urządzenia Littelfuse korzystające ze standardu transmisji RS-485 i Ethernetu nadają się idealne do liczników energii, automatyki przemysłowej, sterowania turbinami wiatrowymi i interfejsami człowiek-maszyna.