GTCA38-900M-R20
Littelfuse
650-GTCA38-900M-R20
GTCA38-900M-R20
Produc.:
Opis:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors Gas Discharge Tubes 8mm 90V Axial Leaded
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
25 000 Termin wysyłki - 20 dzień/dni
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Gazowy element wyładowczy – GTD / Lampa wyładowcza
GTCx3-R
20 kA
90 V
3 Electrode
Axial
Failsafe Not Protected
8 mm
13.4 mm