250S130-RADR
Littelfuse
576-250S130-RADR
250S130-RADR
Produc.:
Opis:
Resettable Fuses - PPTC PTC 250/60V POLYFUSE SMD RA
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 36
Stany magazynowe:
36
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
3 000
Oczekiwane: 08.07.2026
Średni czas produkcji:
16
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Bezpieczniki resetowane – PPTC
RoHS:
250S
PCB Mount
SMD/SMT
130 mA
60 VDC
260 mA
3 A
10 Ohms
- 40 C
+ 85 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Littelfuse
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wysokość: 3.7 mm
Długość: 9.4 mm
Pd – strata mocy: 1.2 W
Rodzaj produktu: Resettable Fuses - PPTC
Wielkość opakowania producenta: 1500
Podkategoria: PPTC Resettable Fuses
Rodzaj: PolyFuse Resettable PTC
Szerokość: 7.4 mm