0LDC1900X
Littelfuse
576-0LDC1900X
0LDC1900X
Produc.:
Opis:
Industrial & Electrical Fuses 1900A 600VAC 600VDC Class L
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Littelfuse
Kategoria produktów: Bezpieczniki przemysłowe i elektryczne
RoHS: N
LDC
Class L Fuses
1.9 kA
600 VAC
Time Delay / Slow Blow
600 VDC