RGA470M1HBK-0611G
Lelon
140-RGA470M1HBK0611G
RGA470M1HBK-0611G
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50V 47uF 105C 6.3x11mm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
10 000
Średni czas produkcji:
10
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Lelon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
47 uF
50 VDC
6.3 mm
11 mm
2.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
2000 Hour
20 %
120 mA