NMNT23-6ENL
Knowles Voltronics
768-NMNT23-6ENL
NMNT23-6ENL
Produc.:
Opis:
Trimmer / Variable Capacitors VARCAP, 23 PF, 6000 VDC
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 10
Stany magazynowe:
10 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Knowles
Kategoria produktów: Trymery / kondensatory zmienne
RoHS:
3 pF to 23 pF