SFCML5000152MX0
Knowles Syfer
843-SFCML5000152MX0
SFCML5000152MX0
Produc.:
Opis:
EMI Feedthrough Filters
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Knowles
Kategoria produktów: Filtry przelotowe EMI
RoHS:
SFCM
LC Filter
1500 pF
500 VDC
20 %
10 A
- 55 C
+ 125 C
X7R
Bulk
Marka: Knowles Syfer
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: GB
Średnica: 6.35 mm
Średnica przewodu: 0.7 mm
Długość: 11.5 mm