SFBDP50013N6MX1
Knowles Syfer
843-SFBDP50013N6MX1
SFBDP50013N6MX1
Produc.:
Opis:
EMI Feedthrough Filters
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Knowles
Kategoria produktów: Filtry przelotowe EMI
RoHS:
SFBD
Pi Filter
0.0136 uF
500 VDC
20 %
10 A
- 55 C
+ 125 C
X7R
Bulk
Marka: Knowles Syfer
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: GB
Średnica: 6.35 mm
Średnica przewodu: 0.7 mm
Długość: 12 mm