SFBDP5000300ZC1
Knowles Syfer
843-SFBDP5000300ZC1
SFBDP5000300ZC1
Produc.:
Opis:
EMI Feedthrough Filters
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Knowles
Kategoria produktów: Filtry przelotowe EMI
RoHS:
SFBD
Pi Filter
30 pF
500 VDC
- 20 %, + 80 %
10 A
- 55 C
+ 125 C
C0G (NP0)
Bulk
Marka: Knowles Syfer
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: GB
Średnica: 6.35 mm
Średnica przewodu: 0.7 mm
Długość: 12 mm