2225J0250822GFT
Knowles Syfer
843-2225J0250822GFT
2225J0250822GFT
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25 VDC 8200 pF - 55 C+ 125 C 2 % C0G (NP0)
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 500   Wielokrotności: 500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Knowles
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT
8200 pF
25 VDC
C0G (NP0)
2 %
2225 (Reversed)
5763 (Reversed)
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)