1812J6300180KCT
Knowles Syfer
766-1812J6300180KCT
1812J6300180KCT
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 630V 18.00 pF +/-10% C0G/NP0 (1B) Nickel Barrier 100% tin
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Knowles
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT
RoHS:
18 pF
630 VDC
C0G (NP0)
10 %
1812
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)