RMC20K115FTP
Kamaya
791-RMC20K115FTP
RMC20K115FTP
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 1.1 MOhms 1% 2.0A AEC-Q200
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kamaya
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
Reel
Cut Tape
MouseReel
RMC
1.1 MOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)