RMC1/10-565JTP
Kamaya
791-RMC1/10-565JTP
RMC1/10-565JTP
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 0805 5M6 5% Lead Free
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kamaya
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
RMC
5.6 MOhms
125 mW (1/8 W)
5 %
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm
1.25 mm
0.55 mm