RGC1/10C2104FTP
Kamaya
791-RGC1/10C2104FTP
RGC1/10C2104FTP
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 2.1 MOhms 150 V 842 mW 0805 1 % 50 PPM / C - 55 C + 155 C
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 900
Stany magazynowe:
9 900 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Kamaya
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
RGC
2.1 MOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)