SA052A4R7DAR
581-SA052A4R7DAR
SA052A4R7DAR
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded SPINGUARD
Cykl życia:
Zamówienie specjalne z fabryki:
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KYOCERA AVX
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
SA
Axial
4.7 pF
200 VDC
C0G (NP0)
0.5 pF
Conformally Coated
2.3 mm
3 mm