08053D226MAT4A
KYOCERA AVX
581-08053D226MAT4A
08053D226MAT4A
Produc.:
Opis:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
19 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KYOCERA AVX
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT
RoHS:
22 uF
25 VDC
X5R
20 %
0805
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 85 C
2.01 mm (0.079 in)
1.24 mm (0.049 in)