T398L107M016AS
KEMET
80-T398L107M016AS
T398L107M016AS
Produc.:
Opis:
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 100uF 20%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
52 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 250   Wielokrotności: 250
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KEMET
Kategoria produktów: Nowe kondensatory tantalowe – suche, na taśmie
RoHS: N
100 uF
16 VDC
Radial
2.54 mm (0.1 in)
14.7 mm (0.579 in)
20 %
800 mOhms
- 55 C
+ 125 C
Inside Kink
Dipped 3-Lead
T398
Bulk
Marka: KEMET
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Współczynnik dyssypacji DF: 8
Wysokość: 8.6 mm
Średnica przewodu: 0.5 mm
Prąd upływowy: 10 uA
Opakowanie/obudowa: Case L
Produkt: Tantalum Solid Dipped
Rodzaj produktu: Tantalum Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 250
Podkategoria: Capacitors
Szerokość: 8.6 mm