SSHB21HS-R05910
KEMET
80-SSHB21HS-R05910
SSHB21HS-R05910
Produc.:
Opis:
Common Mode Chokes / Filters 250VAC 0.5A 91mH 21mm Dual Mode
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 330
Stany magazynowe:
330 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
25 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
KEMET
Kategoria produktów: Dławiki i filtry typu zwykłego
RoHS:
SSHB21HS
PCB Mount
Through Hole
1 Channel
91 mH
500 mA
1.88 Ohms
- 25 C
+ 120 C
Tray
3.5 mm
23 mm
15.5 mm
Tray
AC Line Filters
Marka: KEMET
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Średnica: 26 mm
Rodzaj filtra: Dual mode
Średnica przewodu: 0.8 mm
Rodzaj produktu: Common Mode Chokes
Wielkość opakowania producenta: 60
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Częstotliwość testowa: 10 kHz