MPX1D2213L100
KEMET
80-MPX1D2213L100
MPX1D2213L100
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 10uH 20% 40A DCR=4.2mOhms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2
Stany magazynowe:
2
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
50
Oczekiwane: 24.05.2027
Średni czas produkcji:
33
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 50)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KEMET
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
22 mm x 22 mm x 13 mm
Shielded
10 uH
20 %
34 A
4.4 mOhms
36 A
- 55 C
+ 155 C
5.2 MHz
Standard
22 mm
22 mm
13 mm
Metal Composite
MPX
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Commercial
Marka: KEMET
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 50
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz
Nazwa handlowa: METCOM
Nazwy umowne nr części: UPI2X12213L100
Jednostka masy: 37 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
MPX Metal Composite Inductors
KEMET MPX Metal Composite Inductors are ideal for use in DC/DC switching power supplies and can be used as power inductors as well as EMI filter inductors. The inductors feature a metal composite core with high saturation characteristics that maintain function in rush current mode and are characterized by temperature-stable inductance. The series offers an inductance range from 0.10µH to 100.00µH and an operating temperature of up to +155°C. KEMET MPX Metal Composite Inductors are suitable for consumer and commercial power applications such as high-frequency DC/DC converters, PCs, servers, points of load (PoL), field-programmable gate arrays (FPGA), and battery-powered regulators.