MPX1D1740L4R7
KEMET
80-MPX1D1740L4R7
MPX1D1740L4R7
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 4.7uH 20% 18.5A DCR=9.3mOhms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 29
Stany magazynowe:
29 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
33 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 100)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KEMET
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
17 mm x 17 mm x 4 mm
Shielded
4.7 uH
20 %
14.5 A
10.4 mOhms
18.5 A
- 55 C
+ 155 C
12 MHz
Standard
17 mm
17.1 mm
4 mm
Metal Composite
MPX
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Commercial
Marka: KEMET
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz