ESD-R-613325XH-R1
KEMET
80-ESD-R-613325XH-R1
ESD-R-613325XH-R1
Produc.:
Opis:
Ferrite Toroids / Ferrite Rings High Heat Resistance with Case Toroidal Mn-Zn -40/+120C UL94 V-0 HR1
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 71
Stany magazynowe:
71 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
19 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
KEMET
Kategoria produktów: Toroid ferrytowy / pierścienie ferrytowe
RoHS:
Ferrite Toroids / Ferrite Rings
EMI Cores
33.2 mm
61 mm
25 mm
ESD-R-613325XH-R1
Tray
Manganese Zinc (MnZn) HR1
Marka: KEMET
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Częstotliwość: 500 MHz