C4AQIEW5520M3CJ
KEMET
80-C4AQIEW5520M3CJ
C4AQIEW5520M3CJ
Produc.:
Opis:
Film Capacitors 800V 52 uF 105C 5% AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 321
Stany magazynowe:
321 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
27 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
10 008 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KEMET
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
52 uF
800 VDC
Radial
Polypropylene (PP)
DC Link Film Capacitors
5 %
4 Pin