C336C474M5R5TA
KEMET
80-C336C474M5R5TA
C336C474M5R5TA
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.47uF X7R 20% LS=5.08mm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
27 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KEMET
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
RoHS:
GoldMax 300 Comm X7R
Radial
0.47 uF
50 VDC
X7R
20 %
5.08 mm
Conformally Coated
- 55 C
+ 125 C
General Type MLCCs
7.11 mm
10.16 mm
4.07 mm
Bulk
Marka: KEMET
Klasa: Class 2
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Współczynnik dyssypacji DF: 2.5 %
Średnica przewodu: 0.51 mm
Styl przewodu: Outside Kink
Rodzaj produktu: Ceramic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 250
Podkategoria: Capacitors
Nazwa handlowa: GoldMax
Rodzaj: Goldmax X7R Dielectric Commercial Grade MLCCs
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
In an effort to reduce confusion and clear up erroneous part
numbering options, Kemet is eliminating the letter "C" as an
option for lead material on Kemet's Aximax and Goldmax product.
The 13th character of Kemet's Avimax and Goldmax part numbers,
which specifies lead material, must show either a "T" for 100%