C1206C102K1RALTU
KEMET
80-C1206C102K1RAL
C1206C102K1RALTU
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF X7R 1206 10%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 355
Stany magazynowe:
4 355 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
21 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KEMET
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT
RoHS: N
REACH - SVHC:
1000 pF
100 VDC
X7R
10 %
1206
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.78 mm (0.031 in)